E-napló belépési segédlet

Tisztelt Szülő!

Az oktatási és kapcsolattartási tevékenységek, illetve eljárások céljára tájékoztatásul közöljük Önnel a KRÉTA elektronikus naplóba történő belépéshez szükséges belépési adatokat, segítséget.

A KRÉTA elektronikus ellenőrző a legkorszerűbb informatikai technológiákat ötvöző elektronikus iskolai ellenőrző, amelyet a közoktatásban és szakképzésben is hatékonyan lehet használni, az általános iskoláktól kezdve egészen a különböző szakképző intézményekig. Az intézmény beállításának függvényében az Elektronikus naplóba rögzített információk azonnal elérhetővé válnak a szülők/gondviselők számára is.

A modern kor követelményeinek megfelelően a tanulókkal kapcsolatos információkhoz nem csak böngészőn keresztül tudnak hozzáférni a szülők/gondviselők, hanem a megfelelő letöltési felületekről elérhető Mobil alkalmazáson keresztül is

Az Elektronikus napló az alábbi két helyen elérhető:

• Böngészőn keresztül (Google Chrome, Mozilla Firefox) az alábbi linken:  https://klik201387001.e-kreta.hu/
  • Mobil alkalmazás (Play Áruház, App Store): KRÉTA applikáció

Intézmény neve: Kiss Zoltán Általános Iskola

KRÉTA Azonosítója: klik201387001

Belépési neve: tanuló oktatási azonosítószáma

Jelszó: A gyermeke születési ideje kötőjelekkel elválasztva (ÉÉÉÉ-HH-NN)

A bejelentkezés folyamata:

1. Adja meg Felhasználónevét a „Felhasználónév” feliratú felső szövegdobozban.
  2. Adja meg jelszavát a „Jelszó” feliratú alsó szövegdobozban.
  3. Nyomja meg az Enter billentyűt, vagy kattintson a „Bejelentkezés” feliratú gombra.

A sikeres bejelentkezést követően a képernyő eltűnik és megjelenik a KRÉTA rendszer nyitóoldala.

Amennyiben a KRÉTA Elektronikus naplóval bármilyen jellegű kérdése lenne, bizalommal forduljon intézményünk iskolatitkárához.

Üdvözlettel:

Szoboszlai Csaba sk.